• čeština
  • deutsch
  • english

Používané systémy

Pro přestavby používáme pouze kvalitní a dostatečně odzkoušená zařízení od několika předních výrobců. Vhodný výběr konzultujeme se zákazníkem individuálně dle jeho požadavků a našeho doporučení pro konkrétní typ vozidla.

Se všemi uvedenými systémy máme mnohaleté zkušenosti a zajišťujeme u nich veškerý pomontážní servis. Vy tak máte jistotu, že vaše vozidlo nebude žádným "pokusným králíkem", na kterém bychom zkoušeli a objevovali.

StagSTAG
Výrobce: AC Spólka Akcyjna, Polsko
Odkaz na stránky výrobce: www.ac.com.pl

Společnost AC S.A. je lídrem na polském trhu co se komponentů pro přestavby na plyn týče. Její produkty se vyvážejí do více než 40 zemí světa, firma disponuje také rozsáhlým centrem pro výzkum a vývoj nových technologií.

Používáme pro: systémy s centrálním směšovačem, sekvenční vstřikování, přímé vstřikování

 

BRC MaestroBRC
Výrobce: BRC Gas Equipment, WFSI S.r.l.
Odkaz na stránky výrobce: www.brc.it

Nejnovější generace přímovstřikových motorů již úspěšně přestavujeme se systémem BRC Maestro, který je vyvíjený ve spolupráci s holandským výrobcem Prins. Společnost BRC je jedním z hlavních lídrů celosvětové produkce LPG a CNG zařízení, distributorskou sítí disponuje ve více než 70 zemích světa.

Používáme pro: přímé vstřikování

Landi RenzoLANDI RENZO
Výrobce: Landi Renzo S.p.A., Itálie
Odkaz na stránky výrobce: www.landi.it

Společnost Landi Renzo je předním světovým hráčem v oblasti LPG a CNG systémů. Její současný tržní podíl činí více než 30 %. Založena byla panem Landim a jeho ženou již v roce 1954, své komponenty dnes už exportuje do celého světa, včetně většiny zemí Evropy, Asie a Jižní Ameriky.

Používáme pro: sekvenční vstřikování, přímé vstřikování

ZavoliZAVOLI
Výrobce: Zavoli SRL, Itálie
Odkaz na stránky výrobce: www.zavoli.com

Společnost Zavoli byla založena v roce 1993 v Ceseně a její systémy pro všechny generace zařízení se používají prakticky po celé Evropě, hodně oblíbené jsou především v Německu. Ročně se s touto značkou přestaví více než 200 000 vozidel na LPG a CNG.

Používáme pro: sekvenční vstřikování, přímé vstřikování

 

ElpigazELPIGAZ
Výrobce: ELPIGAZ, Ltd., Polsko
Odkaz na stránky výrobce: www.elpigaz.com

Společnost Elpigaz má dva tovární závody - hlavní sídlo pro vývoj a výrobu zařízení v Gdaňsku, druhý pro výrobu plynových nádrží v Gorlice. Jednotlivé komponenty souprav se vyrábějí převážně v Itálii u renomovaných výrobců plynových zařízení (např. A.E.B., Tomasetto apod.).

Používáme pro: sekvenční vstřikování, přímé vstřikování

LovatoLOVATO
Výrobce: Lovato Gas S.p.A., Itálie
Odkaz na stránky výrobce: www.lovatogas.com

Také Lovato je renomovanou italskou společností, která dodává kompletní sety pro přestavby na LPG a CNG. Už více než 5 milionů vozů po celém světě bylo přestaveno touto značkou zařízení. V roce 2008 se společnost dále rozšířila začleněním do koncernu Landi Renzo.

Používáme pro: sekvenční vstřikování, přímé vstřikování

ikona - Facebook  Google+ikona - YouTube

Kopírování obsahu bez souhlasu autora je zakázáno.